Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja már fáj a torkom...

1 hónapja már fáj a torkom bal oldalt, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

1 hónapja lassan már fáj a torkom,de csak a bal oldalán. Túlvagyok egy antibiotikum kúrán (Leflokin 500mg) 5 napig szedtem,picit enyhítette de aztán ismét elkezdett fájni. A nyelvcsapomon van egy 2 mm-es zöld "kinövés", fül-orr-gégésznél voltam, manduláim egészségesek, gége,hangszalagokkal nincs baj, a torkom vörös. Strepsilst mondta,hogy egyek, tüneti kezelésként mondván ez vírus. Vett mintát a torkomban folyó "slejmről",elküldtük postán tenyésztésre,holnap lesz meg az eredmény. Van amikor 1 napig nem fáj és utána ismét rázendít,csak gondoltam hátha itt is volt valakinek hasonló problémája.

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 27. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is álladó hasonló torokproblémáim vannak. A hátsó garatfal mindig vörös,erezett.Időnként hátul a torkomban sárgás kisebb-nagyobb dudorok vannak.Már rengetegszer voltam gégészeten emiatt,többször volt nekem is gégetükrözés.A mandulákkal,gégével nincs baj,a torokváladék vétel is negatív.de a nyelvcsapom nagyobb a normálisnál.Mutass képet a torkodról,majd én is mutatok.
2016. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!