Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Tüszős mandula gyulladáso...

SOS! Tüszős mandula gyulladásom van es brutálisan fáj / gyulladt a nyelvcsapom! Ez természetes?

Figyelt kérdés
ma szedem a 3. napja az antibiotikumot. ma még csak egyet vettem be. tegnap sajnos az egyiket 4 órával hamarabb vettem.be véletlen lehet emiatt rosszabb most.az orrmamdulam.nagyon be van dugulva es a torkom tegnap már jó volt de ma mégrosszabb lett :((( iszonyatosan fáj es beszelni sem tudok :( mit tehetnek? :(((((((

2015. nov. 8. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel, ez nagyon jó a gyulladt mandulákra és menj el az ügyeletes orvoshoz ha rosszabbodott az állapotod.
2015. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hatha valakinek tudok segiteni majd ha kesobb rakeres: Nekem ami bevalt. FLECTOR 50 MG .POR vizben oldodo akar PICIT LANYGOS VIZBEn. Fajdalomcsillapito es gyulladas csokkento.annyira nem.faj mikor megiszom 1 oran belul mar a hatas erezheto.annyira jo megkonnyebules par orara tudok enni.leviszi a fajdalmat.napi 3 szor.mindekinek ajanlom.ez egy csoda. A sajat nyalam nyelese gondot okozott. De ettol jobb lesz! Tudsz majd enni! :D jelenleg ebben szenvedek en is .sose volt meg tuszos mandula gyulladasom:( eddig.es remelem nem.is lesz. Aztan antibio nyomasd egy kis linex. Tantum verdevel gargalizalni. Strepfen direkt oldatos spray. Langyos dolgok.sok folyadek. C vitamin
2018. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!