Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lett a vizeletem piros...

Miért lett a vizeletem piros szinű?

Figyelt kérdés

Hello mindenki

Ma reggeltől egészen estéig a vizeletem szine mikor sötét piros mikor élénk piros de mellette semmi más tünetem nincs tehát nem fáj semmim. Napi 2l vizet iszok minimum és rendszeresen járok ezdőterembe. Probálok már minél jobban étkezni tehát magas fehérje tartalmú kajákat enni. Viszont sajnos a cigit még nem sikerült leraknom szoval azt még pöfékelem napi szinten.

Valami ötlet hogy ez miért jelent meg ilyen hirtelen?



febr. 22. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene fordulnod... Itt nem fogjuk tudni megmondani, hogy mi a bajod. Az abszolút semmiségtől kezdve a daganatig bármi lehet. Hugyúti fertőzés, bizonyos gyógyszerek mellékhatása, különböző vese problémák, prosztata-megnagyobbodás, daganat, extrém mértékű fizikai aktivitás...
febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor valamikor megejtek majd egy orvost ha az a biztos
febr. 22. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Át kellene gondolni nem-e iszol, eszel olyat ami elszínezheti, pl. van-e olyan szer, gyógyszer, illetve változott-e benne valami, ergo ha eddig is ugyanígy csináltál mindent és nem volt színes a vizelet, akkor az gond, akkor azzal sürgősen orvoshoz kellene menni.
febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Surgosen menj orvoshoz!

A verzes nem jar automatikus fajdalommal!

febr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Porfíria is lehet, ne valamikor, hanem minél hamarabb ejtsd meg az orvost
febr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!