Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szivritmus zavar??

Szivritmus zavar??

Figyelt kérdés
Sokszor érzem hogy fájdalmasan bedobban a szívem nem tudom el magyarázni mijen érzés beszorul és fér 1 vagy 2 nagy fájdalmasan. Kiver a víz. Sokszor érzem hogy erősebben vér mintha kihagyna egy kicsit utána bedobban. Egyes utesek között nagyon a szünet. Szokott szúrni is a szívem körül. Fájni és zsibbadni is szokott a kezem. Voltam 8 hónapja kardiológusnál magas pulzuson kívül nem talált semmit biosporolt írt napi 1et szedek. Nem engedi felmenni a pulzusom. De ritmus zavaron amit én érzek azon nem segít. Most fogok újra menni. Esetleg van olyan akinek ugyan ilyen tünetei vannak?
febr. 25. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Kijavittom. *És ver 1 vagy 2 fajdalmasat.
febr. 25. 19:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamikor régen volt ilyen bajom. Trasicort kaptam rá, olyan érzés volt utána, mintha "megolajozták volna" a szivem, teljesen simán működött.
febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi kávét iszol?
febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kávézom
febr. 25. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumot próbáld meg, mondjuk napi 1 tasak magnosolv. Ha bírod, mehet a 2
febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!