Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnak is felerősödött a reflux?

Másnak is felerősödött a reflux?

Figyelt kérdés
Refluxom az utóbbi időben nagyon felerősödött, kaptam rá gyógyszert de igazából az se nagyon hat. Tavaly ugyanúgy ilyen tájban voltak erős tüneteim. Más is tapasztalt hasonlót?

febr. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem évszaktól függ, hanem táplálkozástól, súlytól, stressztől.
febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kissé magasabban kell feküdni alváskor, telezabálni nem szabad magad soha, túl fűszeres és erős ételeket sem szabad enni

Nekem 40mg gyomorsavcsökkentő nagyon szépen elmúlasztotta de ez csak átmeneti, nem a régi már az én gyomrom sem ettől függettlenök néha szükség van savcsökkentőre

febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a munka januárban stresszesebb szoval most kezd gyengulni
febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam gyakori volt a reflux. Éjjel, nappal. Étrendet változtattam. Pl.kevesebb cukor, kávé, cigi. Több gyümölcs, zöldség. Pár hónap után vettem észre a változást.
febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!