Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónalj alatt pattanás szerű...

Hónalj alatt pattanás szerű csomók??

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem észre, hogy pattanás szerű kemény csomók vannak a hónaljamon. Először azt hittem pattanások, és megpróbáltam kinyomni őket, de nem sikerült. Pár nem múlva kicsit enyhültek, utána még erősebben tértek vissza. Mostmár nincs sok, kb 2-3, viszont annál keményebben és nagyobbak. Szabad szemmel is lehet látni őket, a bőr kissé piros ott, és ha megtapogatom akkor érzem bőralatt a nagy kemény csomókat. Nem tudom hová tenni ezt, most történt először ilyen velem. El fog múlni? Vagy ez valami komoly és orvoshoz kéne mennem?
márc. 2. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos eltávolítja, ne piszkáld!
márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezek csak jóindulatú zsírcsomók, nekem és egy barátomnak is volt ilyen problémája.

A barátomnak nem múlt el hónapok után sem, elment sebészetre és ott egy kis érzételenítő után pikk pakk eltávolították őket.

Nekem viszont érdekes módon kb egy hónap után felszívódtak és azóta sem tértek vissza.

Azt javaslom hogy a biztonság kedvéért azért kérj egy beutalót és menj el megnézetni egy orvoshoz. Ő biztos többet tud mondani a dologgal kapcsolatban.

márc. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leírás szerint furunkulus és akné közül lehet valamelyik. Ha ezek 2 hét alatt nem múlnak, akkor orvos kell valóban.
márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!