Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet agydaganat?

Ez lehet agydaganat?

Figyelt kérdés

Egy hete volt egy váratlanul fellépő beszéd és látászavarom. Aznap utána még fájt a fejem.

Azóta néha érzem, hogy jobb oldalt hátul zsibbad a fejem.

Azt sem tudom milyen orvosnál kezdjek, hova menjek. Félek...


Minden napnak úgy kezdek neki, hogy csak nehogy a munkahelyen legyen ismét egy ilyen beszédzavar, mert akkor mások is észreveszik.


N



márc. 4. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Sokkal inkább egy mini agyvérzés vagy érszűkület valamelyik agyi érben, menj orvoshoz sürgősen. Háziorvosnál kezdj és sokkal jobban kellene félned attól, hogy mi történik ha legközelebb nem lesz ilyen szerencséd.
márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Csak ha bármilyen kezelés vagy műtét szükséges, én nem vállalnám egyiket sem.

Tisztában vagyok vele, hogy nem fogok sokáig élni, de meg is erősítettél ebben.

Akkor meg a legjobb lesz ha elrendezek mindent előre (pénzügyek stb.) De akkor azzal is igyekeznem kell.

márc. 4. 10:54
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ne attól félj, hogy "mások észreveszik", hanem sürgösen menj orvoshoz, mielött agyvérzést kapsz!
márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Persze, írj végrendeletet, intézd a temetésed!

Istenem, de komolyan... 🤦‍♀️ Ne a Google-el diagnosztizáltasd már magad, meg random vadidegen emberekkel, hanem menjél orvoshoz! Mi ezen a bonyolult?!

márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Neked vmi metális bajod is van, kérdező, pszichológushoz (is) menj. 1es vagyok.
márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Neurológus az illetékes, háziorvostól kell beutaló (gondolom beutalóköteles), mielőbb menj el háziorvosodhoz és mondd el a tüneteidet.
márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5: Így van. Egyből rá kell fogni az emberre ismeretlenül, hogy elmebeteg is.

Ezért kár ide írni egyébként. A rosszindulat főleg nem hiányzik nekem most.

márc. 4. 11:38
 8/19 A kérdező kommentje:

Többieknek köszönöm a választ!

Holnap délutános a háziorvos. Ma délig rendel, én meg dolgozok.


Tudom onnantól megindul a lavina. Vérvétel, kivizsgálások stb.

Eddig a legnagyobb betegségem a mandulagyulladás volt, úgyhogy nem vagyok ezekben a dolgokban járatos.

Azért meg hadd ne könyveljen már el senki pszichés betegnek, mert mondjuk úgy döntenék nem szeretném vállalni a kezeléseket. Ezekhez semmi köze a gyakoris megmondóembereknek.

márc. 4. 11:57
 9/19 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van, hoyg vállalsz-e valami kezelést, hanem hogy egy orvossal felállíttatsz egy diagnózist - ami alap lenne minden normális ember számára.

UTÁNA, ha VAN diagnózis, gondolkodhatsz, mit vállaszt és mit nem, de adott esetben megfelelö életmód, esetleg gyógyszer elég a veszély megszüntetésére.

márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy nem megyek orvoshoz, csak leírtam, hogy utána nem szeretnék kezelésen részt venni. Talán ez a saját dolgom még...
márc. 4. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!