Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Feljek?

Mi lehet ez? Feljek?

Figyelt kérdés
Ezt mar sokszor tapasztaltam, nem tudom pontosan leirni mi tortenik ilyenkor, mert mindig elhomalyosodik az emlek, de amikor megtortenik nem tudok megmozdulni vagy kinyitni a szemem, olyan mintha le lenne benulva mindenem mikozben probalnam a kezeimet megmozditani de nem megy. ekozben hangosan recseg a fulem, sot mar nem is recseg hanem azt a fura hangot hallom amikor az ember mondjuk asit es ilyen leirhatatlan hangot hallok, mikozben olyan erzesem van mintha valaki osszenyomna a fejemet es remegne az egesz koponyam az agyammal egyutt. mintha belem csapna a villam. kozben villodzo fenyeket is latok. mindig alvasnal jon elo tokm1 hogy az oldalamon vagy a hatamon fekszem. arra gondoltam hogy valami roham jon ram vagy valamifele gorcs, csak nem tudom felismerni, mert olyan mintha meg almodnek. de tudom h nem. nagyon ijeszto ezt atelni meg akkor is ha utana ugy emlekszem ra mintha csak almodtam volna. sokszor mintha hallanek sikitast is. mi lehet ez? valamifele roham? nem tart sokaig csak par masodperc.
márc. 7. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alvás paralizisnek hívják.

Stressz, kialvatlanság is okozhatja.

márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! nem tudtam hogy letezik ilyen
márc. 7. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!