Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg létezik ilyen?

Tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Észrevettem kb. egy hete mélyen egy kemény kb 2 cm es csomót a combomban, elmentem fizetős céghez ultrahang vizsgálatra, erre a radiológus megkerdezte hogy hol érzem, mire megmutatattam neki a helyet, erre megtapogadta és azt mondta, hogy ezzel ne törődjek ilyen neki is van. Ezek után elkezte vizsgálni az ereimet és csinált egy Doppler vizsgálatot a ket terdhajlatban visszereknel es a combtőnel a vénakban. Ahogy haza mentem a kezdeti nyugalmam szépen elpárolgott, hiszen csak ott van az a csomó és hiába fizettem ki, semmit sem tudtam meg róla hogy mia az a képlet van e letapadas stb. A sebész aki korabban műtött, meg varja az ultrahangot vagy MRI-t addig nem nyúl hozzá.

Külföldön élünk.



márc. 8. 16:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!