Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 Hete bedugult a jobb fülem...

1 Hete bedugult a jobb fülem és az orvosom a duoxal fülcseppet írta fel. Használom már 1 hete de eredménytelenül. Már odáig elfajult hogy kb 20%-os mindkettő fülem. Begyulladva nincs mert nem fáj. Ilyenkor mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
márc. 9. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Visszamenni és kérni, hogy mossák ki. Ezt kellett volna már egy hete is.
márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1 es írta .
márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
márc. 10. 01:20
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező? Elmúlt a füldugulásod?

Te nem voltál megfázva elötte?

márc. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok,köszönöm. De, meg voltam fázva. Tudom hogy ráment a megfázás meg minden. A kérdésem után visszamentünk az orvoshoz, és dobhártyagyulladásom volt. Felírt antibiotikumot, szedtem kb 1 hétig, és már csak a jobb fülem van egy minimálisan bedugulva. De, már semmi komoly
márc. 21. 21:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak simán az antibiotikumtól elmúlt? Vagy kellett mást is csinálnod vele?

Nekem hetek óta ez van, de a gyógyszer nem segített.

márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg itt minden közrejátszott. Szedtem cetirizint, D vitamint, meg az antibiotikumot meg használtam azt a fülcseppet amit fentebb írtam. És mindig hordtam sapkát hogy ne forduljon rosszabbra. Legyél türelmes!
márc. 22. 20:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem március elején dugult be és most most sem az igazi. Amikor nyelek, ásítok, rágok akkor érzem hogy még valami nincs rendben. Apropó... Voltál orvosnál? Tudod hogy mi a baja?
márc. 22. 20:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál voltam. Ő megnézte. Ő adta az antibiotikumot is. De nekem csak orrcseppet adott meg antibiotikumot. Nekem az eldugult orr miatt, ment a gyulladás a fülemre. Viszont nekem sem fáj egyáltalán, csak tompán hallok meg szédülök.
márc. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen használj fülcseppet is. Nagyon sokat segít. Szedj cetirizint is mert előtte a megfázást kell megszüntetni.
márc. 25. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!