Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SIBO-ból bárki kigyógyult?...

SIBO-ból bárki kigyógyult? Csak rosszakat olvasok.

Figyelt kérdés
Valaki adjon egy kis reményt!

márc. 13. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Többször láttam már a kérdésedet, de azért nem írtam, mert sajnos nem tudok jó hírrel szolgálni.

Nekem eleve nagyon sokáig tartott, míg rájöttem, hogy mi a bajom.

Az orvosom pedig... Róla vagy jót vagy semmit, úgyhogy marad a semmi.

Szóval magamtól jöttem rá, hogy mi a baj, de sajnos első körben probiotikumokat kezdtem szedni. Hát úgy érzem, hogy az rontott a helyzeten, úgyhogy azt abbahagytam.

Közben tartottam nagyon az alacsony FODMAP étrendet. Az elég jó, de szerintem abban is lehetnek egyéni eltérések.

Aztán egyszer azt vettem észre, hogy meg tudom enni pl. a székelykáposztát. Orbitális adagot ettem meg egyszerre és abszolút semmi bajom nem volt! Aztán a fehér lisztes kajákat is kipróbáltam, azoktól sem volt baj. Nagyon örültem. De aztán megint elromlott nagyon. Úgyhogy megint nem tudok bármit enni. Sőt...

Aztán később beszedtem 2 doboz Normixot. Fogalmam sincs, hogy volt-e hatása. Szerintem nem.

Borzasztóan lehet ettől a betegségtől szenvedni.

A családom fel sem fogja!!! Pedig én nagyon együttérző vagyok velük. Nekik is vannak betegségeik és én támogatom, segítem őket.

Ők pedig úgy csinálnak, mintha a SIBO nem is lenne betegség. Ez elég rosszul esik. :(

ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!