Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől magas a cukrom, ha...

Mitől magas a cukrom, ha odafigyelek a kajára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1es tipusu cukorbeteg vagyok es 3hete magasabbam a cukraim. Elvileg mikor melegebb idok vannak akkor kagasabb. Viszont, reggel is 8volt a cikrom beadtam az inzilint vartam fel orat es ettem barna kenyeret egy felet zoldseggel es utana megis felment 11 re. Most is 16 pedog 40perce badtam bmar az inzulint es mar 3ota nem is erttem semmit. Cukormentes ragot ragtam. Ennyi. Nem ertem miert van, pedog figyelek es alig eszek ezert. Pedig mist is ehes vagyok, de hiaba eszek egeszseges dolgot felviszi majd. Mit csinaljak? mitol lehet?

márc. 15. 18:55
 1/2 scamdemic ***** válasza:
51%

Ha annyira figyelsz oda a kajára, mint az írásodra, akkor nem csodálom, hogy magas. Ezeket a szavakat kellene átfogalmazni: magasabbam, kagasabb, cikrom, inzilint, pedog, badtam, bmar, erttem, mist. A hiányzó vesszőket nem is említem.

Igyál egy pohár vizet, és menj el mozogni.

márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy cserélni kellett a bólus inzulint, mert valahol a szállítás során megszakadhatott a hűtéslánc, egyszerűen nem volt jó. A csere megoldotta a problémát.
márc. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!