Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van szerintetek okom aggodalom...

Van szerintetek okom aggodalomra? Hétfőn elég ha ránéz a doki?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hete köhögök elég intenzíven. Most kaptam aktil duo antibiotikumot csütörtökön azóta szedem. Nehéz megmondani segített-e egy hétig kéne szedni. Viszont bal oldalon nagyon faj a mellkasom péntek óta. Ennyi köhögés után mondjuk nem is csoda, szerencsétlen testem nem?

Szóval szedem tovább az antibiotikumot hétfőn meg menjek ki ha rendel a doki és mondjam el nem?

Volt hőemelkedésem is, de most két vírus dolgozok a szervezetemben egyszerre. A gyerekektől egy hasmeneéses vírust is elkaptam, a köhögés mellé. Amennyire tudom mar próbálom visszafogni a köhögést, nem akarom hogy erősebb fájdalmaim legyenek. Annyira megviselt, hogy már mozgásra ha fel ülök is fáj. Egyébként asztmás is vagyok, tehát semmiképp se marad ez annyiban.

De a lényeg, hétfőig ez ráérhet, szedjem az antibiotikumot ügyeletre csak emiatt felesleges menni nem? Olyan intenzív köhögéseim vannak, hogy nem csoda ha fáj ez az embernek nem?


Most csütörtök meghallgatta a tüdőmet es semmit nem hallott. Száraz köhögésem van



márc. 17. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem szedsz köhögéscsillapítót ?
márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!