Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire számít kórosnak az...

Mennyire számít kórosnak az alkoholfogyasztásom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alkoholista vagyok, igaz még nem a súlyos fajta. Munka előtt nem iszom, viszont kb heti háromszor iszom, ezt úgy hogy ebből 2 nap kb 3-3 sörnél megáll. De az egyik nap 3-4 sör plusz pár feles hígítva üdítővel. Tudom hogy sok. Nem tudok leszokni. Ezt is úgy sikerült elérni hogy odafigyelek arra hogy ne igyak még többet. Van munkám rendes fizetéssel, ennyi alkohol milyen gyorsan épít le? 30F
márc. 17. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Szereted a sört, ennyi, ez nem alkoholizmus!
márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Oda figyelsz hogy ne igyál többet? Akkor arra miért nem figyelsz hogy ne igyál?
márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben tudatában vagy a függőségednek, akkor talán azt is képes vagy felmérni, hogy ez már káros. Ültettess be megfelelő gyógyszert bőr alá vagy kérj szájon át szedhető tablettát. Semmilyen függőség nem ártalmatlan.
márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Napi egy sör elég lenne.
márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Az okát kéne kideríteni. Miért kívánod az alkoholt, részegséget?
márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!