Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz most a lefolyása aki...

Mi lesz most a lefolyása aki volt ilyenben? Tegnap, délután kettő órakor megtudtam hogy Édesapám hasnyálmirigy rákos.

Figyelt kérdés
Most töltötte bel a kórházat, végre elmehetett volna nyugdíjba és ezt érdemli? Megértem hazavezetni 60x kilóméterről. Végig sírtam őeg csak ült mellettem. Mondom most mi lesz? Semmi. Majd dolgozik. Csinalja itthon a kertet ilyenek. De nagyon gyenge és le fog épülni. Tegnap leültem a teraszlépcsőre üvöltve sírtam meg a 10.szomszéd is hallotta szerintem. Most is hajnal fel 3 van sírok cigizek. Van egy kisfiam 13 lesz. Ő is nagyon-nagyon szomorú hogy ez van éd így látta anyukáját bőgni. Hogyan fogom ezt kibírni.
márc. 19. 02:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kemótól meggyógyulhat? Létezhet csoda?
márc. 19. 04:51
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm akinek van tapasztalata és ír.
márc. 19. 04:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad! Apukádra nem lesz jó hatással, hogy előre eltemetted és a gyerekednek sem kéne ezt az összeomlást látni nap mint nap. Ha támogatni nem tudod, akkor ne ronts a helyzeten!

Keress fórumot, ahol hasonló problémával cserélnek tapasztalatot az emberek, hátha találsz jó tanácsokat.

márc. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a #3-assal. Megértem a fájdalmad, de itt mégsem te vagy az igazi áldozat, hanem apukád. Továbbá lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem baromira nem esne jól, ha én lennék halálos beteg és valaki elvenné tőlem a "showt" azzal, hogy jaj ő szegény, jaj vele mi lesz?! Nem b+, velem mi lesz?! Én lebegek élet és halál között! Együttérzést, szeretetet és támogatást szeretnék kapni, nem azt, hogy még én támogassam a családtagokat lelkileg. Még itt vagyok, még hadd küzdjek, hadd legyek boldog és ne az üvöltést kelljen hallgatnom.


Szóval szerintem légy tekintettel apukádra és ne nehezítsd meg neki még ennél is jobban.

márc. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megértem, de ebben a helyzetben ez lehet úgy jön le számára, hogy hibás ebben, pedig nem tehet róla. Ne mutasd felé a fájdalmat, támogatni kell, mást nem tudsz tenni. Képzeld ő mekkora sokkot kaphatott ettől, a te problémád smafu ehhez képest.
márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy nagyon nehéz ez, de próbáld kicsit összeszedni magad. Apukádnak is biztos nehéz, nem kell, hogy még miattad is aggódjon. A gyerekednek sem jó, hogy ezt làtja.

A beteg táplálása kulcsfontosságú, amúgy biztosan megtesznek érte mindent, amit lehet.

márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A hasnyalmirigyrak nagyon durvay de nagyon attol fugg milyen stadium. Errol van infod? Plusz hogy a hasnyalmirigy melyik resze erintett?


Mit mondanak az orvosok? Mutet lehetseges?


Ezekn nelkul nehez konkretan irni.


Persze elsosorban az orvosaval kellene konzultalni.

márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet műteni😭
márc. 19. 19:05
 9/12 A kérdező kommentje:

Csütörtökön megyünk hogy hogyan tovább... 😔


Apukám hátul lakik nem vagyunk rosszban de anyammal nincsen olyan kapcsolata.


Ma vittem neki kávét meg befűtöttem neki, de nem ébredt fel rá. Sokat fogyott, látom rajta mikor van jobban és rosszabbul. Cukorbeteg is.

márc. 19. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Stadiumot ird majd meg
márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!