Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyálmirigyrák vagy hipochon...

Hasnyálmirigyrák vagy hipochondria?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, elég régóta egészségszorongásom van de nem sokál már menni fogok pszichológushoz.


Most épp attól félek, hogy tegnap ettem egy zsírosabb ételt és mai nap a széklettel távozott egy kevés zsír is, illetve néha a zöldségeket nem emésztem meg rendesen. Fájdalmaim nincsenek.


Még annyi, hogy fogytam az utóbbi 2 hétben kb. 1-2 kg-t de igazából mindennap tiszta stressz voltam és nem merek néha enni se.


Valaki írja le a véleményét erről. Minden héten más betegségtől rettegek. Van alapja a mostani feltételezésemnek?



febr. 18. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Hipochonder vagy.
febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez súlyos hipochondria!
febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom de sajnos legtöbb esetben mostanában képtelen vagyok a racionális gondolkodásra.
febr. 18. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
😱 Kérdező - az tényleg nem racionális, hogy a józan eszed hiányával dicsekedsz!
febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól van na. Egyébként kifejezetten okosnak tartanak, és én is annak tartom magamat. Egyedül az egészséggel kapcsolatos szorongásaim tudnak felülkerekedni rajtam és tönkretenni a mindennapjainat, amik egyébként teljesen jók lennének.
febr. 18. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az egész èletedet tönkre fogja tenni és nem fog számítani, hogy előtte okos voltál. Szóval onkológus helyett pszichiáter - ha csak nem vágysz egy szép, hátul gombolós ruhadarabra.
febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam pszichiáternél, ő írt fel pszichoterápiát.
febr. 20. 13:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
febr. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!