Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Merckformin XR-t meddig kell...

Merckformin XR-t meddig kell fél adagban szedni?

Figyelt kérdés
1000mg-ot írt fel az orvos, de mondta hogy x ideig csak a felét 500 mg-ot szedjem. Nem emlékszem, hogy ez a "szervezethez szoktatás" 1 vagy 2 hét szokott lenni?
márc. 19. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már látod, hogy nem okoz hasmenést, hasi görcsöt meg ilyesmit, akkor emelheted az adagot.
márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korábban 500 mg-ot szedtem 3 hónapig és sosem volt semmi tünetem, de javulást sem éreztem. Volt egy fél év szünet és most javasolta az orvos újra, nagyobb adagban. 5,6 a cukrom nem túl magas. Fáradékonyság céljából javasolta, meglátjuk.
márc. 19. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a cukor normális,minek erre gyógyszer.
márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is szeretném tudni.


Egyébként fáradékonyságra írta fel.

Hiába alszom akár 12 órát akkor is alig tudok felkelni reggel, egésznap eltudnék aludni. Hajhullás nagymértékben, pattanásos arcbőr, fokozott szőrnövekedés, PCOS...

márc. 19. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia a hajhullàsod javult?
ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!