Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Szed valaki Merckformin...

SOS! Szed valaki Merckformin xr 1000mg?

Figyelt kérdés
3napja kezdtem szedni es azota azt vettem eszre hogy meg ehesebb vagyok es meg tobbet kell ennem hogy jollakjak.Valakinek hasonlo tunet?mar naon elegem van lassan fel kg kenyer kell h jollakjak...
2013. nov. 17. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem diétázol is mellette. Egyébként normális a tüneted, nekem mondjuk pont étvágytalanságot okozott ugy 2-3 hétig. Sajnos sok a amellékhatása föleg ha nem fokozatosan kezded el szedni, nekem ezt nem mondta az orvos ezért volt nehéz hozzászoknom.
2013. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aaa igy nem birok dietazni...kb 1kajalasra megettem a 2napra vett norbis kenyeret...basszus nem lehet magas a dozis?egy tabit kell bevennem este 1000mg xr...normal esetben 2 3 orankent ettem most meg orankent..es mar reggel ugy kelek h ennem kell es 5szendvics mire elmulik ez a falasi roham...meddig tart ez?:'(
2013. nov. 17. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már az 1500mg nál tartok. Én is éhes vagyok de nem eszek. Kitartás.
2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!