Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Horror doktor gyerekorvos 27...

Horror doktor gyerekorvos 27 évesen is zaklat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nem tartozom hozzá 18 éve korkm óta és folyamatosan üldöz, hogy anorexiás vagyok, nyomatja a hülyeségeit a jelenlegi háziorvosomnak. Egyszer voltam az újnál 2017-ben akkor is ment hozzá, hogy mit merészel odamenni, nincsen ám semmi baja, anorexiás. Most is ilyennel zaklat. Annak idején 16 éves koromban meg a pozicióját felhasználva akart tönkretenni, miután influenzásan hazaküldtek. Előtte már egész nyáron zaklatott, este 11-kor telefonálgatott, meg irigy volt rám, hogy jobb tanuló voltam, mint a lánya. Kitalálta, hogy "nincsen semmi baja, a torka is csak piros nem gennyes, izomfájdalom nem létezik, nem alar iskolába menni, veteswük le a fogszabályzóját, utaltassuk pszichiátriára". A jó voltából kábított apám 3 hónapig nyugtatóval és ezért nem mehetek a mai napig orvoshoz.
márc. 23. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen nincs! jelentsd fel a gec*be! vagy rúgd fel.
márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Jaja... 27 éves vagy. Megváltoztatod a telefonszamodat és máris nem zaklat senki
márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan írd ki a nevét, mint régen az egyetemi tanárodét, aki kivágott számvitelből.
márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
??
márc. 23. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne csinálj úgy, mintha nem értenéd, miről beszélek.
márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Te beteg vagy.


#2 Falusi vagyok, így nem használ ez sajnos.

márc. 23. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
mibajod van 5-os? basszamkiszadat
márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem értem, milyen tanárról beszél vagy mi.
márc. 23. 15:33
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Mivel érdemelted ezt ki?
márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jobban tanultam a lányánál, őt is terrorizálta folyton, meg minden egyes tantárgyból korrepetálásra hordta. Irigy volt, hogy nehogx már én legyek a legjobb tanuló, még a lányát hajtania kell. Őt is ha széthányta az iskolát, akkor sem engedte haza.
márc. 23. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!