Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Prostituáltak hogy hogy nem...

Prostituáltak hogy hogy nem félnek a különböző nemi betegségek elkapásától?

Figyelt kérdés
Üdv! Sok prostituált bevállalja pld a natúr franciát (gumi nélkül) akár úgy is, hogy hagyja a szájába élvezést. Most azt hagyján, hogy a péniszen nem látható hámsérülések is lehetnek, de az ondó akár lehet fertőzött is és a száj nyálkahártyáján keresztül megfertőződhet (nem csak HIV-el). De nem csak a száján keresztül, hanem a testén is, mondjuk körömvágás körben megsértette a bőrét az egyik ujján és kézi levezetéssel finnish-el. Vagy arról nem is beszélve, hogy hagyják a kölcsönös franciát, csókot is úgy, hogy kitudja milyen száj higiéniája van a partnerének? A Rosszlányokon rengetegen vannak az ilyen bevállalósok. Köztük akár több éve is űzik a "szakmát" és hogy lehetséges az, hogy annyi számos ismeretlen partner után elnézést a túlzásokért, de még élnek?

#prostituált rosszlányok éjszakai pillangó nemibetegség fertőzés HIV herpesz gomba vírus #baktérium férfi nő szex szexpartner aktus erekció orgazmus higiénia nemigondozó #óvszer sperma ondó hámsérülés bőrgyógyászat gumi condom
márc. 23. 23:25
 1/7 anonim válasza:
50%

Én hetente járok de eddig nem volt gond nagyon tiszták és ápoltak.

34f

márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha keresni is akar akkor kell engedményeket tennie a rizikosabb esetekben is.
márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ès az megèri neki, ha betegsèg miatt lesz több hetes kiesèse? Jó persze sok a konkurencia ès bevállalósnak kell lennie. De engem mondjuk az èrdekelne, hogy milyen gyakorisággal szednek össze bármit is a partnerektől ès ez számukra nem-e visszatartó tapasztalat?
márc. 24. 00:58
 4/7 anonim válasza:
36%
Írj rá ott a számuk a rosszl-on. Ne fárassz már ezekkel a bugyuta kérdéseiddel
márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Antibakteriális szájvíz + szűrővizsgálatok + vendégek megválogatása. Szerintem a lányok egy része ezt a receptet követi.


Meg az is hozzátartozik, hogy komolyabb járványok (HIV, szifilisz) szerencsére nem tombolnak mostanában Magyarországon. Ha a járványügyi helyzet megváltozna, akkor ők is félnének.

márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4# Szerintem ez egyáltalán nem bugyuta kérdés. Ha csak egy sima chlamydiát kap el, es nincs szerencséje az enyhe tüneteket illetōen, hugycsőgyulladás rohadtul tud fájni pisiléskor, nem beszélve a gyulladt makkról meg a gennyes fehér váladékról. A chlamydiának 4-5 nap a lappangási ideje, ha előtted két három nappal cumizott egy fertőződöttet, hiába jár szűresekre, simán elkapod. Mondjuk ezt antibiotikum simán orvosolja, ennél vannak durvább dolgok is. Viszont ha hazaviszed, a csajoknak ez durvább, még meddőségis lehet belőle.
márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok,hogy bárkitől elkaphatsz bármit akkor is,ha az illető nem örömlány.Egészséges szájnyálkahártyán keresztül minimális az esélye a nemibetegségek elkapásának.

Szerintem azért nem félnek,mert alapból aki ezt választja,az nem egy félős ember.

márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!