Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ellehet kapni prostituálttól?

Ellehet kapni prostituálttól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemi úton milyen olyan betegséget lehet elkapni óvszerral ami férfiaknál pl fél év után sem mutat tünetet?

Vagy ha orális kielégítés van óvszer nélkül úgy is ellehet kapni valamit? Ha igen annak van tünete egy fél év után vagy ezek sokáig lappanganak?


Csak mert fél éve voltam egy prostituáltnál és óvszerral szexeltünk de óvszer nélkül orálisan kényszetetett. Nicns panaszom se fájdalmam se semmim de lehet hogy elkaphattam tőle valamit? Előre is köszönöm.


2023. szept. 19. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalmatlan fekély a nemi szerven lehet szifilisz - többnyire az. A HIV sem okoz panaszt. Nemigondozóban ingyenes a szűrés.

Ezért kérdezgetsz itt egész este?

2023. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Ha òvszerrel védekeztél,- akkor nem lehet semmi bajod! Az oràlis szextôl pedig màr rég kijött volna, ha elkaptàl volna valamit, ùghogy nincs okod rà, hogy tovàbb aggòdj!
2023. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem. Csak kíváncsiságból.

Fekélyem az nincsen.

2023. szept. 19. 19:59
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát a helyesírási képességeidet láthatóan nullára szopta.
2023. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg olyan vírusfertőzést el lehet kapni, aminek a tünetei csak évek után jelentkeznek (u.n. lassú vírusok). Egy volt kolléganőm fiatal korában konzumnőként is működött, aztán 50 évesen kezdődtek nála az olyan idegrendszeri tünetek, amiket akkor korai Parkinson kórnak diagnosztizáltak.
2023. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
sajna én is akítvan járok és a francia az natúr lehet nekem is el kéne menni ahogy írjátok rengeteg olyan van ami nem jár tünettel. Eléggé el gondolkodtam
2023. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az influenza is vírus, a HIV is. Szifilisz évtizedekig lehet tünetmentes, aztán lebénulsz. Orálisan is elkaphatsz bármit.
2023. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi. Bejelentkezek egy urulógushoz akkor.

Nézzen meg. Már megbántam hogy elmentem..

2023. szept. 19. 20:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó döntés, bár tudom, hogy az urológus ( mint mindig), átküld majd a nemibeteg gondozóba. Csak egy vérvétel, 10 nap 2 hét és van eredmény.A Synlab nálunk ennyi idő alatt küld le egy ilyen leletet. Hajrá!
2023. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Magánhoz megyek. Mindig magándokihoz szoktam menni bármi bajom van....
2023. szept. 19. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!