Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apró piros pöttyök a székleten?

Apró piros pöttyök a székleten?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, betegségszorongással küzdök pár hónapja és járok pszichoterápiára de vannak rosszabb napjaim.


Apró kis piros pöttyök a székleten és a WC papíron mik lehetnek? Nem folyik, nem elkenhető, ha WC papírral összedörzsölöm akkor “gurul” vagy “arrébb” csúszik. Nagyon aprók a székleten peldaul csak akkor latom ha vakuval rávilágítok. Az egyik oldala ezeknek a kis cuccoknak piros a másik inkább narancssargás, úgy néz ki mint a tál kajában a fűszerpaprika darabkák.


Találtam már zöldség héjakat a székletemben de mindig csak a pirosaktól ijedek meg és a legrosszabbra gondolok.



márc. 24. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeirntem elég valószínű, hogy nem teljesen megemésztett étel maradványról van szó. Ne aggódj emiatt. Ha tartósan megmarad vagy nagyon megnő a mennyisége, esetleg megkérdezetsz róla egy szakembert, de szerintem majdnem biztos, hogy 1-2 nap múlva nyoma se lesz.

márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma reggel nem láttam ilyeneket már, vagy max 1 darabot de abban se vagyok biztos. Próbálok nem aggódni, de sajnos kényszeresen figyelem magamat és az egészségi állapotomat és állandóan túlreagálok mindent.
márc. 25. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!