Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónapok óta fáj a lábközépcson...

Hónapok óta fáj a lábközépcsontom,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak a jobb talpparnam alatt faj a masikkal semmi baj


Neha ejszaka is elkeze fajni amikor alszok


Magassarkut nem tudnek hordani


Labujhegyre is nagyon keservesen csak


Itthon papucsba jarkalok ugy egeszen jo van hogy nemis faj


Papucs nelkul szenvedes


Cipombe szendvics szerkezetu ludtalp betet van 1 honapja


Ketto hazi orvosnak mar mutattam ok azt mondtak ortoped baj igy kaptam beutalot illetve hozza tettek hogy fogyjak (158cm,84kg no,26ev)


Szemre es tapintasra nem lathato es erezheto semmi,nem piros es nemis dagadt


Amikor a cipom hordom a betettel valoban jobbnak erzem de ha leveszem a cipot akkor itthon ujra kezdodik minden elorol...faj...


Ortopediara majusra kaptam idopontot!


márc. 26. 08:48
 1/2 A kérdező kommentje:

Termeszetesen a fogyokurat elkezdtem,55kg a celom

De nem vagyok biztos benne hogy a sulyom lenne a baj mert a masik labam meg nem faj

márc. 26. 08:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig simán lehet, hogy "csak" a súlyod, ez nagy túlsúly. Lehet, hogy azon a lábadon eleve is volt valami kis szerkezeti eltérés, ezért fáj. Az átlagember csontozata ritkán tökéletes, általában asszimmetrikusak is vagyunk, a legtöbbször panaszmentesen vagy minimális panaszokkal el lehet lavírozni egy-egy kis mértékű ortopédiai eltéréssel. Te tudod mennyit ér meg neked/belefér-e anyagilag egy magánkivizsgálás ha nem akarsz májusig várni.
márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!