Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ahol nincs home office,...

Ahol nincs home office, észrevehetően bejár mindenki betegen is?

Figyelt kérdés

márc. 28. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Én pedig mindig, mindenfajta betegséggel bejárok dolgozni, ha meg táppénzcsaló nyomik lennének a munkahelyemen, beköpném mindet a főnöknek, aztán repülnének. Hehe. 😁
márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem, nem járok be, mert bár nő vagyok és a nőtársaim is elítélik azt akinek "van ideje betegnek lenni", meg azt mondják, hogy "hát de akkor összegyűlik a feladat és be kell pótolni!" Pont nem érdekel, olyan migrénem lett most egy megfázástól, hogy vonóhoroggal sem lehetne bevontatni holnap. Egyébként nem is lesz szerződéshosszabbításom június után, mert én nem szeretném, pont az ilyen mindenkit is kritizáló, sztahanovista, szuperanya stb. Kolléganők miatt. Nyilván, nekem könnyebb kéne legyen, mert nincs gyerekem elven, ugye. Borzalmas a légkör, persze hogy nem segítene gyógyulni. Van, amit jobb kifeküdni!
ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
22%
Nem kéne bejárni szerintem se, pont ezért terjednek járványok, meg aztán lesz sorra mindenki beteg munkahelyen, aztán viszi haza ,otthon, suli gyere ördögi kör.Persze nálunk is fönökség halgatólagosan elvárja járj be, amíg lépni tudsz, nem esel össze, kicsit Covid enyhített, de ott is látszott egy idő után, tezstelés nehezítve, meg odasúgják, nem kell mindig tezstelni, lehet csak álpozitíc, hasonlók, és kollegák többsége is bejár, és megszólják háta mögött, jó nem mindenki, aki otthon marad, Covid ezen is enyhített, mert persze hivatalosan semmilyen tünettel nem járhatsz be.És nem is irom idő milyen szakágban dolgozom...
ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 én is így vagyok, mint Te, én sejtem milyen területen vagy. Én közigben vok, és ott is pont ez van, hogy hallgatólagosan kb bármilyen betegen mehetsz. Pl mindenki tudta ki az aki covidosan járt be. De ő CSAK meg van fázva. De kb mindenki bement így.
ápr. 4. 13:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!