Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rühesség megelőzése érdekében...

Rühesség megelőzése érdekében ma le kentem magam a novascabin keverékkel. Az idős otthonban ahol dolgozom már egyre több a ruhes lakó , rá adasul több ápolón is kiütések jelentkeztek viszketéssel. Ha kezelem magam kevés az esély hogy el kapom?

Figyelt kérdés
Mondtam már, hogy mindenkit kezelni kell, de nem csinálják. Lassan 2 hónapja van ez, és nem múlik csak egyre több a fertőzött. Ezért is kentem magam, mert nem szeretném el kapni .
máj. 13. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos megelőzni így nem lehet a fertőzést. Abban a 24 órába, amíg rajtad van a kence védve vagy, de ahogy lemosod vége. Ha nem kennek le mindenkit egyszerre, aki érintkezett a betegekkel, akkor soha nem lesz vége. Akit lekennek vissza fogja kapni.
máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!