Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegy változás?

Anyajegy változás?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán a combom között egy anyejegy el kezdett fájni, ahogy megnéztem láttam, hogy lényegében a régen tisztán kivehető barna anya jegyet olyan, mintha be nőtte volna a bőr! Orvos csak kedden lesz! Sürgősségin gondolkodom, de tavaly nézettem bőrgyógyásszal és problémamentesnek ítélte az összeset! Másnak is fordult elő, hogy be nőtte a bőr az anya jegyet és eközben érzékeny lett? Kép róla: [link]
márc. 31. 23:06
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem ezzel gond nincs, de orvos nem vagyok, majd ő megmondja. Sürgősségin ilyenekkel nem foglalkoznak.
márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szemölcs. Hasonlít a szeborrás keratózisra. Valószínűleg megcsikarhattad valamivel és azért ilyen.



Az ilyen kiálló cuccokat érdemes levetetni

márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráérsz jövő héten elmenni orvoshoz, biztos ami biztos, mutasd meg. Sürgősségire ne menj ezzel.
márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeket egyebkent ambulansan 10 perc alatt kivagjak es protokoll szerint kuldik biopsziara, ha gyanus, ha nem. Igy legalabb kiderul, hogy nincs vele gaz, esztetikailag is jobb lesz es nem lesz eselyed megserteni.
ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!