Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyire a nyelés?

Mitől fájhat ennyire a nyelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapjáraton problémák vannak a mandulámmal,mert sűrűn begyulladnak,de mivel 2 éves gyermekkel vagyok itthon,nem mertem kivetetni,mert nem tudnám mellette megoldani,hogy ne emeljek stb.

A lényeg,hogy most 6 hete folyamatosan kínlódok,szedtem antibiotikumot is.

Viszont jelenleg nincs begyulladva a mandulám se a torkom,mégis borzalmasan fáj ha nyelek vagy ásítok plusz társul hozzá állkapocsba kisugárzó fájdalom.

A tüszős mandulagyulladásaim nem fájtak sose ennyire.. Mivel már 3.napja húzódik nem tudom elképzelni,hogy ez most mi lehet így? Olyan érzés,mintha egy seb lenne amiről mindig lehúznák a megszáradt réteget akárhányszor nyelnem kell.

Kedden elmegyek orvoshoz,de jelenleg kicsit aggódok.



ápr. 1. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet ott seb, akár tályog, tüszös.

Jó lenne, ha nem fertőznéd, puszilgatnád a csecsemődet.

Amúgy, az orvos válaszol.

ápr. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tüszős biztos,hogy nem,az nekem többször van sajnos évente. De jelenleg begyulladva sincs,ezért nem értem most mi a fene van.. 😞

Csecsemőm nincs… két éves gyermekem van. És köszönöm a megjegyzést,de rutinos 3 gyermekes anyuka vagyok,tudom mit lehet mit nem!

ápr. 1. 02:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az orvos válaszol.. leghamarabb kedden,bár ő a covid óta az ajtóból vizsgál.. a gégészet meg időpontos.. hajrá magyar egészségügy.. 😒
ápr. 1. 02:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy influenza?
ápr. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sós vízzel gargalizálj, ha meg nem múlik el, akkor csak az orvos marad, talán tud ajánlani valamit, amire mi nem gondoltunk.
ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!