Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a torkom már...

Mitől fájhat a torkom már több napja?

Figyelt kérdés
Nyirok csomom nincs bedagadva, lázam nem volt. A torkom nem fáj, csak akkor amikor iszok, eszek, akkor nyeléskor fáj. Letudom nyelni, csak szimplán fáj. A nyelvem két oldala is fáj ha mozgatom. Doki nélkül itthon valamivel meglehetne gyógyítani? Vagy mindenképp forduljak orvoshoz?

2017. máj. 25. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt 4 napig, és még nagyon sokan szenvednek ebben mostanában, éppen most beszéltem egy orvos ismerősömmel és azt mondta, hogy ma nyolcan mentek hozzá torokfájással.

Én sós vízzel gargalizáltam naponta 3szor, plusz szopogató tabletta és fekete Halls cukor. Ettem sok hagymát, fokhagymát. Mára már jobb lett.

2017. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ:)
2017. máj. 25. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Teafaolajos langyos vízzel öblögesd a torkod. Többször naponta. Két napon belül elmúlik.
2017. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!