Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 napja láz (38.5) kísérő...

4 napja láz (38.5) kísérő tünet csak a laz miatt van, önálló tünet nincs. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagypéntek óta kezdődött, bőrfajdalom, ízületi fájdalommal, nem volt egyeb tünet, csak a láz.

Mivel ment csak felfelé (nekem nem szokott lázam lenni) vettem be láz /fcs-t, amit azóta is szedek.

Ha nem veszem be, a láz mellett őrült fejfájás, émelygés, rosszullét van, ha beveszem, lemegy normál szintre, elmúlik a láz, fejfájás.

A tarkóm nagyon feszes, de mozgásra nem fáj, lehet a 96 óra fekvés hatása (fáj az oldalam is)

Étvágytalan vagyok, folyton szomjas...

Probiotikumot szedtem eleinte, de attól is hányingerem lett, csak a víz.

Mi lehet ez?

Menjek be az ügyeletre? (alig van erőm már)

Van valami házipraktika, amit érdemes bevetni?


Nagyon kivan már az idegrendszerem, örült káosz az amiket álmodok, fél álomban zavart vagyok.

De ha beveszem a gyógyszert, éber vagyok, jól vagyok



#nem múló láz #csak a láz a tünet
ápr. 1. 04:15
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az elején írtad, hogy volt tüneted, ízületi és bőr fájdalom is, ez nálad teljesen így első olvasatra vírusfertőzésre utal. Láznál teljesen normális az amiket írsz, a fejfájás, álmok, zavartság, szomjúság, étvágytalanság, van aki hallucinál is és ami még rosszabb, hogy ha le is megy a láz gyógyszerrel, akkor is utána teljes gyengeség van. Ha gyógyszerre lemegy a láz, akkor az még jó jel, ha már nem akkor jön a hidegvízes fürdő, ha az sem használ, akkor ügyelet, egyébként fel lehet őket hívni és segítenek, bár bemenni nem érdemes, mert amíg jól csillapítható gyógyszerrel, addig semmit sem csinálnak, csak elirányítanak a háziorvosodhoz, ergo amint tudsz menj el hozzá. Probiotikumot mire szedted? Mondjuk attól nem lehetsz lázas.
ápr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Probiotikumot azért hogy erősítse az immunrendszert. De nem jött be...

Remélem hogy vírus, mert ha bakteriális, akkor a későn elkezdett antibiotikum kúrát duplázhatom (jártam már így)

Köszönöm a választ

ápr. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!