Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igényeltétek már a betegszállí...

Igényeltétek már a betegszállítót kórházból, hazatávozás - otthonra?

Figyelt kérdés

Sokat kellett várni?


Értem nem 10 perc alatt történik,

De azért kb mennyi szokott lenni az " Intervallum "



ápr. 2. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kórházi szobatársam igényelte. Olyan 2 órát várt
ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gipszelt lábbal igényeltem, mert apukámnak volt egyedül kocsija, de őt nem engedte el a munkahelye. Délelőtt gipszelték a lábam, mikor végeztem, kértem is a betegszállítót, apám fél négyig dolgozott és fél négykor még fixen nem indultak el velem haza, mert hívott apám, hogy már haza tud vinni.
ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen messze van a kórház a lakóhelyedtől? Ha egy településen, akkor is 2-3 óra várakozás simán lehet, de simán több is... ha meg több órányira van a lakhelyed, akkor a betegszállítót időben igényelni kell.
ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kórháztól - otthon 10 km.
ápr. 2. 10:31
 5/6 A kérdező kommentje:

De nem bisztos ugye , hogy van szabad autó, lehet meg kell várni az úton lévőt..igaz..


Van nekik is valami állomás mint a mentőállomás?

ápr. 2. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagymamám kérte volna (Bp-n belül), mondták, hogy 3-4 óra is lehet a várakozási idő, mert nagyon sok cím van, de kevés személyzet. Nem tudom, hogy kisebb településeken jobb-e a helyzet.
ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!