Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Online-patika.com oldalról...

Online-patika.com oldalról rendeltetek már valamit?

Figyelt kérdés

Én a rivotrilra voltam kiváncsi,azt írják,hogy külföldön nem vényköteles ezért lehet tőlük rendelni.Illetve több kiszerelési egységet tüntetnek fel,még 10 db-osat is ami nálunk nincsen.

Hálás lennék a véleményetekre és ha esetleg ti is beleolvasnátok.



ápr. 7. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rendelek ilyen helyekről. Aki ide értékesít, annak az itteni jogszabályokat be kell tartania. Ha nem teszi, akkor honnét tudjam, hogy tényleg küld-e valamit, azt és annyit küld-e, amit megrendeltem, a logisztika során betartják-e a tárolásra vonatkozó szabályokat, nincs-e lejárva, átcímkézve a termék, nem-e lopott, stb.?
ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyet, illetve más itthon vényköteles gyógyszert sohasem rendelnék online patikában, főleg nem olyat ami külföldről származik és magyarázzák, hogy onnan miért lehet rendelni, amikor amúgy meg nem lehet vény nélkül. Nem tudod mit tartalmaz, nagyon veszélyes, nem ajánlom neked sem, hamisítják is.
ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!