Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rendeltetek már valaha neten...

Rendeltetek már valaha neten hirdetett vényköteles gyógyszert?

Figyelt kérdés
Múltkor felléptem egy elad-vesz oldalra és 3 ilyen hirdetés is szembejött velem, pedig nem erre kerestem rá. Érdekes, hogy ilyenre is van kereslet, bár mondjuk az állam leesett, mikor ég doboz talán Rivotrilt 13.000ft-ért árult az egyik illető. Én is szedek kedély javítót, de ha nagyon rá lennék szorulva sem venném meg ennyi pénzért a ki tudja mi van benne gyógyszert. Vagy van, aki így szerzi be a havi adagot? Őszintén!

2023. okt. 13. 09:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*egy doboz... Bocsánat, elírtam.
2023. okt. 13. 09:28
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Akinek az IQ-ja 25 feletti, annak ez eszébe sem jutna.
2023. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát a 25 feletti IQ is elég csekély 😄. De a kérdés nem ez volt, bocsika.
2023. okt. 13. 09:57
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

De ez volt a kérdés. Rendeltetek már valaha??

Mivel 25 felett lehetek, nyilván nem rendeltem. De van aki rendel... De azok nem gyakoriznak... Lehet olvasni se tudnak. Bocsika. 🤣🤣

2023. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Aha, bizonyára.

Bár szerintem nem az IQ-n múlik hanem a függőségen esetleg. Ott meg vannak diplomások is sajnos és ki tudja ki az, aki úgy dönt, megpróbálja.

2023. okt. 13. 11:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem rendeltem soha semmi ilyesmit, de gyógyszerész ismi szerint virágzik az ipar. Rengeteg ilyen oldal van, nyilván azért, mert mindig akad olyan naiv (és kétségbeesett) ember, akit be lehet húzni a csőbe. Ha csak az lenne a legfőbb gond, hogy sokszorosan túlárazva veszel valamit, azt mondom oké, döntse el mindenki, hogy mennyit ér meg neki a dolog. De az esetek többségében semmit nem kapsz, vagy ha igen, akkor jobb esetben hatástalan, rosszabb esetben veszélyes a gyógyszer.
2023. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os! Igen? Mondjuk nekem is meglepő volt, hogy "betegségből megmaradt gyógyszereket" miért hirdet meg valaki, de aztán mikor láttam, hogy Rivotril meg Frontin meg valami baromira erős fájdalomcsillapító amiket aranyàr/doboz árulnak, akkor gyanús lett. Mondjuk ha nekem maradna ilyen gyógyszerem nem tudom, inkább valami otthonnak adnàm be vagy ha ismerek olyat aki ilyet szed neki ,de hát nyilván az nem biznisz. Bár aztán mondom, nem egy ilyen hirdetés jött velem szembe. Azért arra kíváncsi lennék, hogy ha valami olyat adnak el így, ami nem is az ami,és a vevőnek baja lesz, akkor nem lehet simán előràncigàlni az árust, mert van ott telefonszám is meg ilyenek? Az alapján?
2023. okt. 13. 13:17
 8/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
#7:Elő lehet, csak sokat nem érsz vele, és mivel ebben te is partner voltál, így jártál. Értelmes ember nem vesz így gyógyszert,főleg nem ennyiért.
2023. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7-es! Ja nyilván. Azt is eloszedik aki így rendelt. Mondjuk én nem mernék, ki tudja mit árulnak.
2023. okt. 13. 15:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Ó, kis naivak.:) Virágzik ez az üzlet, mint a tavaszi rét, nagyon nagy a kereslet és ehhez képest kicsi a kínálat. És aki függő, szinte bármi áron megveszi. Higgyétek el, pontosan tudom...
2023. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!