Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étkezés utáni azonnali hasmenés?

Étkezés utáni azonnali hasmenés?

Figyelt kérdés
tudom, orvoshoz forduljak ne itt kérdezősködjek.. de érdekelne, hogy valaki hasonló cipőben járt-e.. bő fél éve étkezések után azonnal szinte 5-10 percen belül elkezd görcsölni a hasam és megy, napi 2-3 szor van ez és nem tudok rájönni mitől. egyszer anno elrontottam a hasam egy lángossal és azóta áll fenn a helyzet előtte nem volt ez.

ápr. 7. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Irritábilis bélszindróma vagy kontaminált vékonybél szindróma. Keress fel egy gasztroenterológust.
ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az étkezés hatására fokozódik az emésztőrendszeri mozgás, eddig a dolog normális. Ha azonban kifejezett hasmenésről van szó, akkor abban az elfogyasztott étel összetétele is szerepet játszik. Mivel említésre került a lángos, ezért érdemes lenne egy epefunkciós kivizsgálás.
ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a családomban sokaknak van gondja az epével, de cöliákiások is előfordultak, viszont én nem látom hogy gluténnal bármi összefüggésbe lenne ez, nem kifejezetten az váltja ki
ápr. 7. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták, menj gasztroenterológushoz, ő majd kivizsgál, első körben vérvételek lesznek.
ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!