Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhatta-e ezt a hálószobában...

Okozhatta-e ezt a hálószobában lévő akvárium?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül 3 hete került az akvárium a hálószobába, az ágyamtól kb. 1 méterre. Eleinte semmi gond nem volt, de mostanra minden bajom lett. Nem tudom összefüggésben áll-e a két dolog. A tünetek, hogy nem tudok aludni, olyan érzésem van mintha tollpihével csiklandoznák a torkom (viszket a torkom), nagyon köhögök és folyik az orrom, fáj a fejem. Összefüggésben lehet vele?
ápr. 9. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Allergiának tűnik.

Tedd ki a szobádból pár napra, és kiderül, van-e köze hozzá.

ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az elsőhöz, szerintem is allergia lehet, de az a pár nap az akva nélkül szerintem kevés a tünetek elmúlásához a szobába és a levegőbe is ott maradhat az a valami amire allergiás vagy, szóval határozatlan időre rakd ki az akvát és takaríts is ki a szobában.
ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom kitenni, mert egy hatalmas akváriumról van szó, feltöltve vízzel teljesen, beültetve növényekkel és már a halak benne vannak. Máshol pedig nem férne el a házban, mert másfél méter hosszú maga az akvárium. Ami megoldás lehet, hogy én költözök át másik szobába.
ápr. 9. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon megnöveli a páratartalmat szerintem.
ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!