Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Skizofrénia betegséggel...

Skizofrénia betegséggel hallhatják a szellemeket a betegek?

Figyelt kérdés
Kopogó hangokat hallok a lakásomban
ápr. 10. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A szellemek is hallják a betegeket!!!4
ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyan nem skizofrén vagyok,de volt már pszichózisom sokszor. Hidd el nem igazi szellemeket hallasz. Azt a kopogást bármi okozhatja.A konyhában fura hangokat adott ki a radiátor meg voltam róla győződve, hogy szellemek utána jobban lettem és rájöttem,hogy csak a radiátor ennyi.
ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Simán.

Így keletkeztek a vallásos látomások, hallomások is.

ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

2.

Radiátoron is kopoghatnak a szellemek, erre nem gondoltál? Magukban hogyan kopogjanak mégis?

ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, még azt a szellemet is, aki meg se szólal.
ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez több helyzetből tevődik össze. Ráadásul spirituális témában kéne erről beszélni, miközben üldözési mániával rendelkező csőlátású beszólogatók megjelenhetnek itt. Egy skizofrén alapvetően hivatalosan tekintve mentális beteg és hallucinál. Tehát innentől kezdve egyáltalán nem beszámítható a szavajárása. Viszont spiritualitás szerint pszihiátriákon található fekvőbetegek többségénél feltehető elmélet, hogy valami irányítja őket. Ha feltesszük ezt valakinél, akkor az irányítóját hallhatja és mi ezt bolondságnak véljük. Tehát nem megállapítható csak így egyszerűen, ha ebben hiszünk.


Emellett hiszek abban, hogy vannak bizonyos képességek és csak hitetlen csőlátású emberek skatulyázzák be az ilyen személyeket.

Így jelenleg megállapíthatatlan és én máshová tenném a témát. Már csak a támadó felület miatt is.


Elmondhatnám, hogy tünetek leírása szerint páromnak is volt paranoid skizofréniája... Amit én hasonló útiránynak tudtam be és ezt követően jelenleg nem állapítható meg róla és minden elmúlt. De semmi többet nem mondok erről itt.

ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Illetve megmondom őszintén, hogy komolytalannak tartom a kérdésedet. Bocs, ha mégsem az! Ettől függetlenül komolyan és szaktudással megválaszoltam. :-)
ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi a válaszod. Nekem is paranoid skizofréniám lehet. Amiatt vannak ilyenek néha.
ápr. 11. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!