Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mentalis betegseggel hogy...

Ti mentalis betegseggel hogy tudtok dolgozni jarni?

Figyelt kérdés

Hogy tudtok nap mint nap bejarni es munkahelyet megtartani? Nekem nagyon nehez.

Betegseget is irjatok legyszi.



2018. nov. 12. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én sehogy. Meghatározatlan személyiségzavar, bipoláris affektív zavar jelenleg kevert tünetekkel.
2018. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
2. válaszolónak:Örököltem 1 millió dollárt a keresztapámtól! Jó gürizést!
2018. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagy gáz van, veszek ki táppénzt. Szerencsére olyan a munkahelyem, hogy ezt meg tudom tenni anélkül, hogy megválnának tőlem.
2018. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es: Mit csinalsz te 10:29-kor munkaidoben?? Tűzzél vissza dolgozni. Itt SENKI nem kivancsi rad.
2018. nov. 12. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
En meg nem dolgozok, de nagyon felek, hogy hogy fogok olyan munkahelyet talalni, aki toleralja a par napos kimaradasokat stb.. (panikbetegseg, szorongasos zavar)
2018. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Crisopher ***** válasza:
60%
Utolsó. Ezért érdemes leszázalékoltatnod magad, és védett munkahelyen elhelyezkedni, mint megváltozott munkaképességű munkavállaló. Ott megértőbbek ezekkel a dolgokkal. :)
2018. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Most már sehogy. Évekig elboldogultam komolyabb munkakörökben is kisebb hiányzásokkal (táppénz, szabi), de több visszaesést követően elveszettem az állásom és már sehová nem vesznek fel, munkanélküli lettem.

Hiába sikerült rendbe raknom magam, a kimaradt hosszú időt már nem tudom mivel magyarázni, talán ezért -még visszajelzéseket sem nagyon kapok a több száz elküldött önéletrajz után.

Ez egy ördögi kör, mert így tuti újabb visszaesés lesz belőle, az idő meg csak telik. Hogy mi lesz a vége, bele sem merek gondolni.

(bipoláris affektiv zavar, alkalmazkodási zavar, krónikus alvásproblémák, függőség, öngyilkossági kísérlet..).

Ha fel is vesznek valahová, rövid időn belül már el is küldenek ilyen-olyan indokkal, akkor is, ha a munkám jól végzem és nem látszik rajtam a betegség.

Kiút? Az már nincs..

2018. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
6-os,ja csak nem százalékolnak le csak úgy bárkit..
2018. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Én sajnos nem tudok dolgozni. Sokmindennel diganosztizáltak. Borderline, bipoláris depresszió, generalizált szorongás, szociális fóbia. A fóbiám és szorongásom pánikrohamokkal is jár, és leginkább emiatt nem tudok dolgozni menni. Nem tudom felvenni a telefont vagy idegenekkel beszélgetni, pedig ezek fontosak akármilyen munkája is van az embernek. Ha valamiről eszembe jutnak rossz emlékek, vagy a múltamról álmodok, olyankor is pánikroham tör rám, úgy érzem, hogy meg fogok halni és görcsöl a szívem, nem kapok levegőt.

De azért remélem, hogy egyszer képes leszek teljes életet élni. Neked milyen betegséged van, kérdező? :( Teljes szívemből kivánom, hogy meggyógyulj és boldog életet tudj élni!

2018. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit nehezen, de működik, hiszen muszáj az életben maradáshoz. Nem is hittem volna, hogy menni fog napi 8 órában dolgozni, de megy. Akkor vagyok sokszor rosszabbul, amikor nem dolgozom, mert akkor megengedhetem magamnak, akkor viszont muszáj jobb állapotban lenni. Skizofrénia.
2018. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!