Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet a stressz az oka, hogy...

Lehet a stressz az oka, hogy lassan 13 napja megy a hasam?

Figyelt kérdés

Eleinte napi 8-10 alkalommal (kb 4 napig volt ez), most már azért csak napi 1*, de még nem jött helyre teljesen... Már van azért úgy, hogy egész jó, nem teljesen híg, de azért még nem az igazi. Szén tablettát szedtem rá, ami elszínezte, de amikor kimegy a szervezetemből, az is teljesen rendben van. Nem véres, nem fogytam, nem puffadok, nincs hányingerem, csak simán megy(remélem csak ment🙏) a hasam, néha volt alhasi görcsöm, de azt be tudtam, hogy miután elkezdett menni a hasam, rá 2 napja jött meg...)

Egyedüli plusz tünet néha fejfájás és orrfolyás volt, de az meg szerintem az allergia miatt. Az étvágyam rendben van.

Mostanában érzem azt(kb 2 napja), mintha izomlázam lenne belül alul oldalt a hasamnál.


Nem tudok mire gondolni, csak arra, hogy a stressz okozhatja, mert március 22-én elvesztettem a munkámat, a nyakamon van az esküvőm, és ez az egész március 31.-én kezdődött.


Jelenleg (mai napon) elkezdtem szedni Mikrobiom Komplexen, hátha segít.



ápr. 11. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Immodium megakadályozza a hasmenést, ami simán lehet a stressztől.
ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kipróbálom!
ápr. 11. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen sokáig van, akkor el kéne menni orvoshoz.
ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
UPDATE: Hívtam ma az orvost, kaptam Imodiumot, illetve Normix 200 antibiotikumot. Nem mondta, hogy mire gondol, be pedig nem hívott, hogy menjek fel, csak telefonon beszéltünk.
ápr. 12. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mostanában érzem azt(kb 2 napja), mintha izomlázam lenne belül alul oldalt a hasamnál."

Melyik oldalon?

Láz, hányinger, egyéb?

Volt-e hasi műtéted valamikor?

Mielőbb menj el olyan orvoshoz, aki megvizsgál!

Nőgyógyászhoz is menj el, nézze meg, nincs-e arrafelé valami gond.

Jobbulást!

ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Bal oldalon fájt, hasi műtétem volt, mégpedig egy petefészek ciszta műtétem, és ott, bal oldalon csonkolták is a petefészkemet. Október végén voltam nőgyógyászaton ahol mindent rendben talált a doktornő, volt hüvelyi UH is, januárban pedig mammográfián voltam ahol szintén rendben volt minden.

Lázam nem volt és nincs is szerencsére, nem puffadok, a széklet egyszer sem volt véres, hányingerem nem volt, csak pár alkalommal fejfájás, illetve vagy háromszor volt alhasi görcs, mint egy enyhe menzis görcs. Most a gyógyszernek hála már megszűnt a hasmenés, ma voltam mosdóban és VÉGRE TELJESEN NORMÁLIS VOLT! 🙏 Étvágyam rendben volt/van, csak nem mertem úgy enni, hogy ne keljen rohanni, de attól még lett volna étvágyam.


Mielőtt hívtam az orvost, Clarexet illetve Lopediumot szedtem ami nem használt.

ápr. 14. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szupi !
ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vagy!
ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🥰🙏 Én is nagyon örülök, remélem elmúlt ez a dolog és visszaáll normálisan minden🙏
ápr. 15. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!