Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldalt fáj a bordámnál...

Lara27 kérdése:

Jobb oldalt fáj a bordámnál nemtudom mi lehet?

Figyelt kérdés

3héttel ezelőtt beteg voltam!

Nagyon durván köhögtem nathas voltam! Elmentem orvoshoz 2doboz antibiotikumot szedtem be!

Szóltam hogy jobb oldalt fáj a bordám de csak ha fekszek

Elküldött mellkas röntgenre mindent rendben találtak

Megint vissza mentem szóltam hogy a köhögésem már szinte elmúlt de a bordámnál még mindig fáj mondta hogy lehet hogy annyira köhögtem hogy megviselte a bordám (tényleg nagyon köhögtem már hányásig)

Mondta hogy szedjek Milgammát!

Be szedtem 2levéllel

És még mindig fáj de csak ha fekszek és ha sokáig fekszek egy pózba!

Mitől lehet?



ápr. 11. 21:24
 1/4 anonim válasza:
Szia, nekem nagyjából fél éve felső légúti fertőzésem volt. Nagyon sokat köhögtem szinte nem kaptam már levegőt, ezért elmentem orvoshoz. Felírt két doboz valamilyen antibiotikumot ami elfogyott 6 nap alatt. De nem is ez a lényeg, hanem amikor köhögtem valószínűleg valamilyen ideg vagy izom becsípődött nekem és rettenetes fájt kb 1-2 napig majd a 3.-4. nap után elmúlt. Én valamilyen izület ápoló kenőccsel kentem be, de szerintem ha van valamilyen húzódásra kenőcsöd azzal kend be és valószínűleg elmúlik.
ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mellkas röntgen volt, vagy kifejezetten a bordákat vizsgáló röntgen? A bordákat általában nem előröl vagy hátulról vizsgálják, hanem egy oldalsó szögből.
ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mellkas röntgen volt csak!
ápr. 12. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A klasszikus mellkas röntgen nem alkalmas a bordák vizsgálatára.
ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!