Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap egy autóba utaztam egy...

Tegnap egy autóba utaztam egy beteg emberrel, aki meg volt fazva. Kb. 15 perc volt az út. Mennyi az esély, hogy elkaptam?

Figyelt kérdés
Jövőhéten külföldi nyaraláson leszek és nem szeretném betegen tölteni. Esetleg igyak neo citrant, ugy, hogy még semmi bajom nincs? Vagy mivel tudnam kikerulni? Tobb c vitamint bevettem most, mint amit szoktam. Mondjuk lehet el se kaptam, csak egy kicsot hipochonder vagyok.
ápr. 14. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ne igyál neocitránt, miből gondolod, hogy az bármit csinál a vírusokkal? Ha elkaptad, az ma vagy holnap kijön. Az immunrendszered arra való, hogy ne jöjjön.
ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neocitran csak a tünetek enyhítésére való, nem megelőzésre vagy vírusos megfázás kezelésére.
ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Segitek,nem kicsit vagy hipochonder
ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Az nem hipochonderség, ha valaki egy negyedórára fél méternyire össze van zárva kis légtérben egy náthással, és fél, hogy beteg lesz a nyaraláskor.
ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Akkor a vitaminokon kivul nem tudok mast tenni?
ápr. 14. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Holnapig várni, és holnap megnyugodni. A nátha lappangási ideje nem több két napnál.
ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!