Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vonaton egy ideig egy...

A vonaton egy ideig egy fülkében utaztam egy beteggel, aki folyton köhögött, de szájmaszkban volt. Mennyi az esély, hogy elkaptam?

Figyelt kérdés
nov. 17. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez sok mindentől függ..

1. Milyen erős az immunrendszered?


Az én férjem kb. 1 hónapja volt beteg a gyerekkel együtt, de még mindig köhög, viszont valószínűleg már nem fertőz..

nov. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még ülök a vonaton, de átmentem egy másik fülkébe. Hamarosan megáll a vonat, és itt fog leszállni ez a beteg nő. És észrevett, nézte, hogy itt ülök, egy másik fülkében. Már leszállt. Fel van háborodva, mert nem akarok megbetegedni, vagy mi? :D
nov. 17. 07:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Az immunrendszerem sajnos nem a legerősebb, ezért is félek :(
nov. 17. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy csak gyomortartalom-refluxban szenvedett.


Kérdező - valamiben meg kell betegednie az embernek a náthaszezonban - de nem pánikbetegségben!

nov. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Szedsz vitaminokat? C, D nyugodtan mehet, vagy akár valamilyen multi is.
nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindegy milyen baja volt. Ha pl MERS-es volt akkor 1% alatti az esélyed. Ha influenzás volt, akkor mondjuk 20% körül tippelem. De ezek csak tippek, én meg laikus vagyok
nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!