Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinaljak? Segitenetek nekem?

Mit csinaljak? Segitenetek nekem?

Figyelt kérdés
kedd oda szedem a klion nevu antibiotikumot SIBO miatt viszont csutortok este ota nagyon faj a hasam,hanyingerem van,a fejem is szetszakad illetve a vizeletemet is elszinezte…
ápr. 20. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A Klion nem antibiotikum.
ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gomba és bactériumírtó. Kevert.Mindkettőre tökéletes alkalmazás. Az tuti, hogy nem ez szinezi a vizeletedet.


"A vényköteles Klion tablettát baktériumok és más kórokozók által okozott fertőzések kezelésére, illetve műtéti fertőzések megelőzésére alkalmazzák. Hatóanyaga a metronidazol. A gyógyszer szedése egyaránt biztonságos gyermekek és serdülők, valamint felnőttek számára is.Szedésekor nagyon gyakori mellékhatás a fejfájás és a hányinger, ezenkívül gyakran jelentkezhet alhasi fájdalom, hasmenés is."

ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos benne van a mellekhatasok kozott h elszinezheti a vizeletet…
ápr. 20. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek gyakori mellékhatások, a vizelet elszíneződését a hatóanyag metabolitja okozza, klinikai jelentősége nincs. Én bevennék rá valami gyógyszert, aztán amint lehet, beszélnék a kezelőorvosommal.
ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vegighanytam az ejszakat ettol a sz@rtol,nagyon rosszul vagyok:3
ápr. 21. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs gyógyszered ellene vagy nem használ?
ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mar nem hanyok szerencsere de a hasam megy…ma megyek vissza az orvosomhoz
ápr. 23. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!