Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segitenétek nekem abban hogy...

Segitenétek nekem abban hogy miért csinálja ezt a tabletem? Android hiba vagy csak rossz és küldjem viszza?

Figyelt kérdés
Nexus 7 tavaly áprilisba vettem egyszer csak kiirta hogy "biztonsági üzemmód" és nem működött a manuális hangerő szabályzó sem ekkor 4.3 android volt rajta ahol vettem viszza vittem elküldték szervizbe utána 4.4 androiddal hozák vissza na és utána nagyon lassan jött be a facebook a messneger lefagyott akadozk öszzeomlott a másik pedig hogy a feloldásra se mindíg válaszol nem old fel viszza küldjem vagy majd megjavul? :( HELP

2014. febr. 14. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljes szoftvercsere segítene rajta. Valószínűleg vírust kapott (egyre több az androidos vírus). Ha majd a szoftvercsere megvan, akkor tölts le rá a Google Playről valamilyen vírusirtót (sok van, nekem AVG Free).
2014. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!