Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Merjek részt venni tesi órán...

Merjek részt venni tesi órán vagy inkább valahogy oldjam meg a felmentést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Február végén coronaria anomáliát és trachycardiát véltek a kardiológusok. Most voltam újra vissza kontrolon és mondták,hogy a trachycardia (tudom az nem vészes),az már ugye bebizonyult,hogy van nekem. A másikat MR-en végezték el a vizsgálatát,de még a lelet nincs meg,úgyhogy azt még nem tudom. Mozgás hatására és stressznél szokott előjönni rosszullét és félek,hogy megint előjön tesi órán és kb 3 hete majdnem el is ájultam. Tudom még nem biztos,hogy ez van nekem,csak valószínű,csak attól félek,hogy rosszul leszek. Kértem az iskolaorvostól felmentést,de csak ilyen részlegest adott,amikor ilyen nagyobb táv van nem futhatok. Ilyet már év elején is kaptam,de a tesi tanár nem foglalkozott vele.. Természetesen magamnak szeretnék mozogni,de értitek tesi órán nem állhatok ki akármikor,mert a tesi tanár egyest ír be...

ápr. 21. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem állj ki, ha rosszul vagy. Inkább írjon be egyest, minthogy ott halj meg. A tesi jegy kb. sehol sem számít. Ha megbuknál, abból feltehetően nagy botrány lenne.
ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Kérd meg a szüleid írjanak felmentést tesiből holnapra. Mi is így csináltuk és elfogadta a tanár is meg az igazgató is.
ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Már új rendelkezést adta ki,a felmentéseket megszígorították.
ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szivassal már hogy ilyen kivizsgálás alatt nem adtak neked alapból felmentést? Ha nem, akkor sztem csak simán az orvosok ad aztán ezt is megoldottad..
ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérjetek a kardiológustól felmentést!

Az iskolaorvos, hogy meri ezt meglépni?

ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A részleges felmentés pont jó lenne, ha a tesitanár normálisan állna hozzá. A felmentéseket most már az iskolának is vezetnie kell naprakészen. Első körben beszélj, az osztályfőnököddel, hogy látszik -e a krétában és be van- e dokumentálva. Ha igen, őt is kérheted, hogy beszéljen a tesitanárral.

Másrészt írjon be egyest, buktasson meg, igenis állj ki magadért. Úgyse hagyja a suli,hogy veszélyeztessen. Ha látja, hogy cirkusz is lehet belőle, majd abbahagyja .

ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!