Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit kiírom magamból mert nekem nem kerek még mindig az én történetem. Gyerek korom óta vannak eszmélet vesztéseim. Eddig rengeteg kivizsgálás megtörtént. Mindent vizsgáltak többször is de semmit nem találtak. Most pár napja is történt egy ájulás. Ez mindig olyan max 6-8 másodperces dolog volt. Mivel, hogy munka helyen volt és eltörött az álkapcsom áttszúrva a halló járatot+kitörött a fogam mentőt hívtak. Ugyan úgy megvoltak a vizsgálatok mint eddig... Semmi eredmény. De mikor el kezdték varni az államat össze megint eszmélet vesztésem volt. Nagyon leesett a pulzusom. De én ezt előre jeleztem nekik mert minden egyes varrásnál,vágásnál, erős ütésnél elvesztem az eszméletemet. Akkor átvittek a kardiológiára ahol megmomndták, hogy kapok egy pacemakert. Mert ha nem egyezek bele ugrik a jogsim meg a munkám. Csak azt nem értem, hogy miért nem az okot keresték meg az eszmélet vesztésnek? Nekem ez kicsit olyan mind ha felpumpálnák a lyukas biciklit. Pedig minden eszmélet vesztést megelőzött valami. Vagy lázas állapot vagy trauma. Alap esetben nem volt eszmélet vesztésem. Nem értem,hogy miért nem indultak ki ezekből a tényezőkből?

ápr. 22. 18:08
 1/6 anonim válasza:

orvoshoz kéne menni.



majd ő meg mondja.

ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam bent kivizsgáláson. Még lesz ér festés a koszorú érnél meg szív mr. De ezek már voltak többször is. Most magán dokihoz megyek de már ott is váró lista van.
ápr. 22. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
MRI meg Koponya CT volt már?
ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pacemakert szívritmus zavarra adják. Milyen az EKG- d?
ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
MRI és Ct volt többször is. A pacemakert azért kaptam mert volt egy Av blokk. Azért volt a 8 másodperces asystolia.
ápr. 22. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megoldja. Jobbulást!
ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!