Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Ez milyen...

Mi bajom lehet? Ez milyen betegseg lehet?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hete betegeskedeg (eddig migrénre tippeltem, de szerintem valami komolyabb, mivel migrénes vagyok, de ez valahogy más, csak nem tudom mibe).

Iszonyat erős fejfájás

Szédülés

Kb 2 napja el kezdődő köhögés

Tegnap este csatlakozott a láz (38.4) ami még mindig tart (már vettem be 1db 600mg-os lázcsillapítót de nem hatott), hidegrázás, étvágytalanság.

Ma voltam a házi orvosomnál, de csak meg nezte a torkom es meg nezte a szivveresem v mi. Es annyit mondott semmi bajom stb..

Es en kertem egy teljes verkepet amire csutortokre kaptam idopontot.

A. Kerdesem az az volna hogy valakivel volt már ilyesmi, hogy ez mi lehet, kb a tünetek alapján, vagy hogy milyen kivizsgálásokra menjek el? Nagyon félek hogy valami komoly baj van.

30/l



ápr. 23. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Covid?
ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csinaltam mar az elmult hetbe 2 tesztet is, negativak lettek. Ma vagy holnap is csinalni fogok meg egyet, de szerintem negativ lesz, sosem tudni..
ápr. 24. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!