Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy agydaganatom van?...

Lehet hogy agydaganatom van? Sajnos már másra nem tudok gondolni.

Figyelt kérdés
állandó jelleggel fáj a fejem, a fejem hátsó részén (tarkómtól feljebb). nagyon gyakran szédülök, hányingerem van, szédüléskor hirtelen minden elsötétül, aluszékony, fáradékony lettem és folyamatosan nyomást érzek a fülemben. mikor olvastam a tüneteket magamra ismertem, és most nagyon félek. ha esetleg nem ez akkor mi lehet? minden esetre minél hamarabb felkeresek egy neurológiai szakrendelést.

2012. máj. 5. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tarkódnál fáj a fejed, gyakran szédülsz, szédüléskor minden elsötétedik, fáradékony vagy, akkor alacsony a vérnyomásod, és nem agydaganatod van.
2012. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pont ellentétesen--magas vérnyomásod van,aminek meg kéne találni az okát.Tehát igen,orvoshoz kell menni,és ellenőrizni a vérnyomást.
2012. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
sajnos már több kardiológusnál is voltam, volt rajtam 24 órás vérnyomásmérő, az átlag vérnyomásom 150/100 de ezt nem nyilvánították magasnak... csupán a 120-130as pulzusomat diagnosztizálták tahicardiának, de a papíromon ez áll: hypertonia nem igazolható.
2012. máj. 5. 16:37
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Vagy talán túl magas. A korodból, életviteledből, súlyodból lehetne továpp tippelni, de ez még mindig csak tipp.


És ne neurologushoz menj elsőként, ez az utolsó legyen. Egy neurologus egy full egészséges embert is meg tud arról győzni hogy ő igenis skizofrén, alap szervi bajok legyenek feltárva elöször, neurologus majd akkor jön ha ezek nem tárnak fel semmit.

2012. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha daganatra gyanakszol onkológust keress fel. Egy MR vizsgálat tudja igazolni, hogy valóban az-e
2012. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

64%-os: Mintha kicsit kevernéd a neurológust a pszichiáterrel...

A neurológusnak az lesz az első dolga, hogy elküld egy CT-re, hogy agydaganatod van-e.


Én gyakori fejfájással voltam, és rögtön arra küldött. Azt mondta, nem hiszi, hogy agydaganat, de azt kell legelőször kizárni.

2012. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda, egy ideggyógyász? Ott fog tökölni vele fél éven át (ha nincs felfedezhető szervi elváltozás).

Össze vissza fogja küldözgetni meg utalni, kb sose jön ki.


Akkor jár a legjobban ha kiderül hogy 'csak' magas vérnyomás.

2012. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor hová induljak először? háziorvosom a neurológust javasolja, oda adott beutalót.
2012. máj. 5. 17:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Van egy egyszerü kérdés amit feltennék magamnak a helyedben még a neurologia elött. Mikor rajtad volt a 24 órás közben is volt tünet (hányinger pl.), vagy épp akkor nem?

Ez becsaphatjta az orvost, pillanatok alatt szaladhat fel.

Mondjuk háziorvosnak nem jó üzlet ellentmondani, de talán még egy 24 órás belefér.

2012. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát azért annyira igazán elmehetsz a neurológushoz, hogy kizárja az agydaganatot.
2012. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!