Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem agydaganatom van,...

Azt hiszem agydaganatom van, de nem biztos. Bővebben lent! (? )

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok és a családban senki nem az.
2011. jan. 12. 00:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha poénkodni akarnék, akkor megkérdezném, hogy a postás szemüveges-e.

De ennél sokkal komolyabbat nehéz válaszolni a kérdésre. A rossz látásnak ezer oka lehet, nem kell rögtön erre gyanakodni, lehet valamilyen recesszív gén, lehet valamilyen környezeti hatás, lehet, hogy a családban másoknak is van enyhébb látásromlása, csak elvannak szemüveg nélkül.

2011. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ja, ésha felveszed a szemüveget az megjavítja az agydaganatot. Biztos nem a szemed a sz@r:P
2011. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
még egy kérdés ezzel kapcsolatba. lehet e az orvostól vizsgálatot kérni, hogy 100ig bebizonyosodjon, hogy nincs odabent semmi baj?
2011. jan. 12. 00:21
 4/22 anonim ***** válasza:
Lehet kérni igen,de hogy meg is csinálják a CT-t vagy MRI-t,ahhoz indok is kell,és a szemüveg nem jó ürügy.
2011. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
francba
2011. jan. 12. 00:23
 6/22 anonim ***** válasza:
XD A hipochondria is egy betegség ám, lehet, hogy ki kéne vizsgáltatnod magad miatta.
2011. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Manócska'90 ***** válasza:

Én is gyanakodtam, hogy esetleg nekem is az van. De nem szemüveg miatt. Hanem állandó fáradtság, kimerültség, komoly kézremegés, fejfájás, migrén. Ráadásul akkoriban derült ki, hogy az egyik osztálytársamnak agydaganata van. Én elmentem az ideggyógyászhoz - najó, odaküldött a háziorvos - és elmondtam neki a fent leírtakat. Vérvizsgálatok, CT - eredmény: no problem, csak azt nem tudják, hogy mi a bajom...


Amúgy meg szerintem is hipochonder lehetsz - a kérdésed tök abszurd.

2011. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

hát, ez vicces! :D :D

agydaganatom van, mert szemüveges lettem! LOL :D

2011. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ha mindenképpen vizsgálatot akarsz mond azt a házinak hogy fáj a fejed,akkor elküld fejfájás ambulanciára,na onnan küldenek ct-re,ha továbbra is azt mondod fáj a fejed,de vigyázz jól kifaggatnak róla:)

mikor,milyen erősen,milyen gyakran,szaggat-e vagy görcsöl stb.stb.

2011. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Most jót röhögsz a jóindulatú, de tapasztalatlan válaszolókon, akik nem látnak át rajtad? Nem elegáns dolog megvezetni a naiv embereket. :D
2011. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!