Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy agydaganatom van?

Lehet hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés

ma ilyen fura görcsöm volt, v. nem is tudom minek nevezzem...

mentem és egyszercsak összeestem és nem tudtam felállni.

semmimet nem tudtam irányítani, így remegtek a kezeim.

meg néhány napja megfigyeltem hogy a messzi tárgyakat nem látom jól, elmosódnak.

más "bajom" nincs, csak még az, hogy hetek óta sokat alszok (a napból 12-14 órákat is simán alszok, és úgy is fáradt vagyok).

nem tudom mitől van ez, de félek.

20/L


2011. aug. 18. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársamnak agydaganata volt. Ő sokszor szédült hirtelen, általában meg is kellett fogni. Olyankor elmosódott minden. És fájt a feje.
2011. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"jobb felni, mint megijedni!", s ezert kell surgosen orvoshoz fordulni!

Nem feltetlen agydaganat, de barmilyen mas elvaltozasnak lehet a tunete.

2011. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azt utálom, hogy annyira gyenge vagyok...sétálok egy félórát mondjuk, és le kell feküdnöm

régen meg soha nem volt ilyen

2011. aug. 18. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz! Remélem nem ilyen komoly dolog van a háttérben, de ha mégis akkor azt jobb minél előbb kideríteni.
2011. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz! Egy neurológus a te embered, sürgősen keress magadnak egyet!
2011. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!