Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig, ha elutazom, főleg ha...

Mindig, ha elutazom, főleg ha tömegközzel és/vagy hosszú időre, rosszul leszek, hányinger, hasmenés, hasfájás. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán csak nem jól bírod az utazást... Én sem. A buszokon elfog a hányinger,néha még autózásnál is. Főleg ha nemlátok ki jól. Próbáld ki a Daedalon tablettát,gyógyszertárban lehet venni,vény nélküli. Nekem sokat segít,hosszabb utazás előtt szinte mindig beveszek belőle. Az ilyen utazási hányinger ellen jó,csak eléggé álmosít. Remélem,neked is segíteni fog. :)
2013. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem magától az utazástól lesz bajom, mert inkább az utolsó napokban jön ki, vagy akár már miután hazaértem.
2013. máj. 17. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát akkor nem tudom. Lehet,hogy máshogy eszel? Vagy esetleg nem mész el wc-zni? Mármint idegen helyen van akinek nehezebben megy a dolog... Szerintem gondold át (esetleg írd is le ide),hogy mi szokott ilyenkor más lenni,azon a pár napon,míg nem vagy otthon. Húgomnak is voltak ilyen gondjai,neki attól,mert ha elutaztunk,akkor máskor feküdt le,máskor kelt,meg ugye amit a szállodában adtak kaja,más volt,zsírosabb stb. Ha nagyon zavaró,kellemetlen,akkor lehet,hogy érdemes megkérdezni a háziorvost, hogy mit lehet tenni ellene.
2013. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem "tömegundor" áll a háttérben.

Én nem utazom tömegközlekedéssel. Csak saját autóval vagy robogóval. Ha közelebb kell menni, biciklivel.

2013. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Psziches hattere is lehet, de nem kell megijedni. Agyban tortenik esetleg valami ellenszenv (tudat alatti is lehet) ezt valtja ki. Nekem ugyan ez van valami uj szitu elott
2017. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!