Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mi lehet a bajom?

Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Másfél héttel ezelőtt kajáltunk a barátommal valahol és másnap mindketten rosszul voltunk de neki elmúlt. Arra tippeltem, aztán később a kávéra, mert ha kicsit erősebb kávét iszok, akkor is nagyon rosszul tudok lenni. De ezeknek másfél hete... szóval..

Fáj a hasam, hányingerem van, éhes vagyok, evés után megint visszajön a hányinger. Már jobb egyébként mint múlt héten de még mindig elég rossz. Szédelgek és gyenge vagyok. A gyengeség akkor jön rám, hogyha pl megyek valahova, szóval ha itthon ülök, akkor egész elvagyok. Fáj a hasam, néha a gyomrom, néha lentebb. Néha a fejem is fáj. Tök jó étvágyam van, csak evés után rosszabbul vagyok. Szerintetek mi lehet? Voltam dokinál és a pisimben nem volt semmi ami gáz lehet, de ha nem múlik el pénteken visszamegyek. Barátom szerint az idegességtől. Kezdek én is arra gyanakodni, hogy tudat alatt ideges vagyok, végülis most lesz felvételi, versenyre is készülök, ráadásul a kutyáink is állandóan harcolnak egymással. Terhes nem hiszem, hogy vagyok, mert szedek gyógyszert és ha bármi van akkor máshogy is védekezünk. Meg ez új gyógyszer a második levélnél vagyok, lehet a mellékhatása is... nem tudom. De kezd idegesíteni. Szerintetek?



2013. febr. 27. 14:14
 1/2 A kérdező kommentje:
az idegesség mindig a hasam környékét találja meg
2013. febr. 27. 14:17
 2/2 hgfkj válasza:
Szia! Nekem is ilyen időszakom van, én ráadásul hányok is és hasmenésem is van néha. Szerintem ez az idegességtől van, szóval nyugodj meg, ha szeded a gyógyszert, terhes nem lehetsz, gyomorrontásod nem lehet, mert az másmilyen. Én is felvételi előtt állok, itt az érettségi...mintha magamról olvastam volna a soraid :D El fog múlni, de ha ez állandóvá válik, mindenképp menj el orvoshoz. Szedj magenB6-ot és igyál citromfű teát, x ideig hatásos :) Remélem tudtam segíteni.
2013. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!